Warszawa      tel. 533 286 286

Pro   Service

Pro  Service - Warszawa

tel. 533 286 286 tel. 531 837 837

nasza identyfikacja graficzna / logo

Dell Alienware to w tej chwili już legendarna marka, a R3 to jej trzecia edycja - czy zakup takiego używanego laptopa w 2019 ma sens? Czy może lepiej  poszukać czegoś nowszego?

 

 

 

SPIS TREŚCI:

 

  • Skąd wziąć takiego laptopa?
  • Co kryje się w takim laptopie?
  • Dla kogo Dell Alienware 15 R3
  • Fajne bajery

 

 

 


Skąd wziąć takiego laptopa?


Normalny człowiek, który chciałby stać się właścicielem używanego Aliena, np. takiego jak nasz może szukać go po portalach aukcyjnych jak Allegro.pl, ogłoszeniowych jak OLX.pl czy na grupach Facebookowych. Pomimo, że nie ma ich ogłoszeń zbyt wiele - co zapewne jest związane, z tym, że jako nowe kosztują po 10000zł - to jednak kilka można znaleźć ale rozrzut cen jest tak duży, że czasem trudno uwierzyć, że ten sam przedmiot, w tej samej konfiguracji może kosztować tak diametralnie różnie ale rozumiemy też, że mało kto z lekkim sercem rozstaje się z przyjacielem tak drogim w momencie zakupu....

 

Skąd więc w naszych rękach taki unikat? My, jako internetowy skup elektroniki mamy łatwiej - po prostu nasz klient zgłosił się do nas z prośbą o wycenę takiego właśnie cuda, a nasza wycena okazała się na tyle rozsądna na tle konkurencji, że z dnia na dzień staliśmy się posiadaczami tej maszyny także pamiętajcie - jeśli chcecie sprzedać laptopa - my go kupimy!

 

 

Sprzedaj laptopa Dell Alienwareskup używanych laptopów DellSprzedaj laptopa do gier w naszym skupie!

 

Dla kogo Dell Alienware 15 R3

 

Dla każdego - od zwykłych przeglądaczy internetu aż po wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Tu nie ma znaczenia jakie masz wymagania - jeśli jesteś amatorem to ten sprzęt z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania, jeśli natomiast jesteś wziętym architektem czy dobrze sytuowanym inżynierem - też się nie zawiedziesz. A co jeśli jesteś hard core-owym graczem i potrzebujesz jak najwięcej FPS-ów w strzelankach? 

 

Dell Alienware 15 R3 to potwór! 

 

Można zaklinać rzeczywistość ale ten laptop naprawdę daje radę! Pomimo upływu przeszło 2 lat od jego premiery on wciąż zamiata dużą część nowszej konkurencji, dzieje się zapewne tak z prozaicznego powodu - po prostu mało który model laptopa ma tak dobrą kartę grafiki, porównywalną z najlepszymi stacjonarnymi odpowiednikami.

 

 

 

Fajne bajery

 

Ale taki komputer kupuje się nie tylko rozumem ale też - przede wszystkim - sercem i oczami, a tu już jest uczta dla koneserów. Alien 15 R3 jest po prostu zgrabny. Jego tylne wentylatory i linia boczna w połączeniu z ekranem i podświetleniem są po prostu bardzo ładne i z pewnością niepowtarzalne. Tak, pewnie, że ktoś może powiedzieć, że podobną dyskotekę barw można uzyskać w sporo tańszych laptopach MSI ale jednak w Dell-u wygląda to z większą klasą. Możemy ustawić delikatne, stonowane podświetlenie ,które nas uspokoi lub agresywną barwę, jak w świetle ostrzegawczym. Z resztą sami zobaczcie go w akcji:

 

 

 

Dell Alienware 15 R3 - używany laptop do gier na sprzedaż za 4000zł

11 listopada 2019
Skup laptopów za gotówkę w Warszawie. Dell 15 też kupimy!

Pro Service

Sprzedaj:

ul. Wał Miedzeszyński 414/14

Warszawa, 03-994

NIP 951-189-97-27

 

tel. 533 286 286

tel. 531 837 837

email: biuro@wycenaelektroniki.pl

Laptopa

Komputer PC

Telefon

Tablet

Lustrzankę

Obiektyw